за нас

WORKING SINCE 1993

  • admin
  • Коментар (и)

Ние сме Северна Кина фармацевтска група корпорација ветеринарна копродукции, ООД (NCPCVET).

Ние сме целосно во сопственост на подружница на Северна Кина фармацевтска група корпорација (NCPC) -Еден од најголемите фармацевтски компании во Кина и најголемите кинески антибиотици производствена база, "Fortune Global 500" член и "првите десет на кинеската фармацевтска компанија".

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Испраќам барање За Ценовникот
WhatsApp Онлајн Chat!