Motherwort билки во прав - Кина NCPCVET

Motherwort билки во прав

Краток опис:

ИМЕ: Motherwort билки во прав Индикации: 1. Третман на матката постпартална крв стаза болки во стомакот, да го промовира отстранување на матката нечистотија, намалување на постпартална морбидитет. 2. Поправка на ендометријален штета, дополнување на хранливи материи потребни од страна на матката постпарталниот и брзо враќање на репродуктивната функција.  


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  ИМЕ:

  Motherwort билки во прав

  јас ndications:

  1. Третман на матката постпартална крв стаза болки во стомакот, да го промовира отстранување на матката нечистотија, намалување на постпартална морбидитет.

   2. Поправка на ендометријален штета, дополнување на хранливи материи потребни од страна на матката постпарталниот и брзо враќање на репродуктивната функција.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!