Kompleksi Amoxicillin Powder - China NCPCVET

Komponimi Amoxicillin Pluhur

Përshkrim i shkurtër:

EMRI: Kompleksi Amoxicillin Powder Përbërja: 50g: Amoxicillin 5g + klavulanik 1.25g acid Karakteri: Ky produkt është e bardhë ose pothuajse pluhur të bardhë. Farmakologjike: Indikacionet: antibiotikët. Për infeksionet penicilinë të ndjeshme të shkaktuara nga bakteret. Reagimet negative: Në flora normale e traktit gastrointestinal të ketë një ndërhyrje të fortë, administrimi oral i ripërtypësve mund të shkaktojë çrregullime gastrointestinale. Dozimi dhe ADMINISTRIMI: përziera 0.5g pije pule per 1L 2 herë në ditë për 3 deri në 7 d ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  EMRI :

  Komponimi Amoxicillin Pluhur

  PËRBËRJA:

  50g: Amoxicillin 5g + klavulanik acid 1.25g

  KARAKTERI:

  Ky produkt është pluhur i bardhë ose pothuajse të bardhë.

  farmakologjike:

   

  Indikacionet:

  antibiotikët. Për infeksionet penicilinë të ndjeshme të shkaktuara nga bakteret.

  REAKSIONE NEGATIVE:

  në flora normale të traktit gastrointestinal kanë një interference e fortë, administrim oral e ripërtypësve mund të shkaktojë çrregullime gastrointestinale.

  Dozimi dhe ADMINISTRIMI:

  0.5g përzier pule pije per 1L 2 herë në ditë për 3 deri në 7 ditë

  Masa:

  (1) Ky produkt nuk është zgjidhje e qëndrueshme ujore, sidomos kalium lehtë kavulanat prishen me ujë, janë tani në dispozicion.

  (2) pula hedhjen çaktivizuar.

  TËRHEQJA TIME:

  Periudha pule 7, hedhjen me aftësi të kufizuara.

  REKOMANDUARA Jetëgjatësia:

  1.5 vjet

  RUAJTJA:

  mbrojtje nga drita, e mbyllur, ruhet në vend të ftohtë të errët.

  PMP Certifikata Numri : 

  (2014) Veterinary Drug GMP Certifikata nr 150


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!