Holluar Glutaral Zgjidhja - Kinë NCPCVET

Holluar Glutaral Zgjidhja

Përshkrim i shkurtër:

EMRI: SPECIFIKIMET Holluar Glutaral Zgjidhja: 5% komponente kryesore: KARAKTERI glutaraldehyde: Ky produkt është pa ngjyrë të verdhë të lëngshme të qartë; një erë të veçantë. Farmakologjike: glutaraldehyde ka një spektër të gjerë, dezinfektimin efikase dhe të shpejtë. Bakteret, bakteret, spore, viruset, tuberkulozi Mycobacterium dhe kërpudhat dhe kështu të ketë një efekt të mirë vrasjen. Indikacionet: antiseptik antiseptik. Për gome, produkte plastike dhe instrumentet kirurgjike dezinfektim. Reagimet negative: formuluar ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  EMRI :

  Holluar Glutaral Zgjidhja

  SPECIFIKIMET:

  5%

  M Komponentet AIN:

  glutaraldehyde

  KARAKTERI:

  Ky produkt është pa ngjyrë të verdhë të lëngshme të qartë; një erë të veçantë.

  farmakologjike:

  Glutaraldehyde ka një spektër të gjerë, dezinfektimin efikase dhe të shpejtë. Bakteret, bakteret, spore, viruset, tuberkulozi Mycobacterium dhe kërpudhat dhe kështu të ketë një efekt të mirë vrasjen.

  Indikacionet:

  antiseptik antiseptik. Për gome, produkte plastike dhe instrumentet kirurgjike dezinfektim.

  REAKSIONE NEGATIVE:

  formuluar në bazë të dispozitave të përdorimit të përkohshëm pa reagime negative.

  Dozimi dhe ADMINISTRIMI:

  llak ngjyhet: quajtur zgjidhje 0.78%, të mbajë për 5 minuta të thatë.

  Masa:

  Shmangni kontakt me lëkurën dhe mukozës.

  REKOMANDUARA Jetëgjatësia:

  2 vjet.

  RUAJTJA:

  mbrojtje nga drita, e mbyllur, ruhet në vend të ftohtë të errët.

  PMP Certifikata Numri : 


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  WhatsApp Online Chat!