Профил на компанијата

qmsjd (1)

Кои сме ние?

Ние сме Северна Кина фармацевтска група корпорација ветеринарна копродукции, ООД (NCPCVET).

Ние сме целосно во сопственост на подружница на Северна Кина фармацевтска група корпорација (NCPC) -Еден од најголемите фармацевтски компании во Кина и најголемите кинески антибиотици производствена база, "Fortune Global 500" член и "првите десет на кинеската фармацевтска компанија".

Што да правиме?

Како ветеринарната фармацевтски производство на база на NCPC, ние нудиме професионална здравјето на животните производи кои содржат API, подготовка, храна адитиви и средства за дезинфекција. Дозажни форми, вклучувајќи инекција на моќност, прашоци / pulvis / premix, орален раствор, течни инјекција, таблета, лосион и liniment. Постојат повеќе од 100 серии и 200 спецификации на производи.

Како можеме да го направи тоа?

Славна историја и децении искуство

Напредно опрема и технологија

Професионални елитен тим


WhatsApp Онлајн Chat!