Контактирајте не

Северна Кина фармацевтска група корпорација ВЕТЕРИНАРНА CO., LTD

адреса

Бр.19 Huaqing Северна Стрит, Shijiazhuang, Хебеј провинција, Кина

Е-пошта

телефон

Тел: 86-311-85371655

Тел: 86-311-85378995

Факс: 86-311-85378301

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!