Multivitamina & Probiotics & Montmorillonite - China NCPCVET

Multivitamina & Probiotics & Montmorillonite

Përshkrim i shkurtër:

Multivitamina & Probiotics & Montmorillonite Ky produkti i plotëson të ushqyer standardeve të higjienës Prodhimi: Licenca: Ji Si Tian (2017) H01021 Numri Licenca: Ji Si Tian Zi ((2017) 124004 Product Standard No.:Q/01HDB 03-2017 Emri i produktit: Feed përziera Additive-Vitamin D3 + Kalcium propionate (TM1) Commodity Emri: Hua Bei Tuo Mei Bao Product Analiza Përbërja e garantuar vlera: Per kg përmbajtjes së produktit: Vitamin D3 ≥ 200,000 IU kalciumi propionate ≥ 5g lagështi ≤ 12.0% Arsenic ≤10mg Aflatoxin B1≤10mg Ing ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Multivitamina & Probiotics & Montmorillonite

  Ky produkti i plotëson të ushqyer standardet e higjienës

  Prodhimi: Licenca: Ji Si Tian (2017) H01021

  Numri i licencës: Ji Si Tian Zi ((2017) 124004

  Produkt Standard No.:Q/01HDB 03-2017

  Emri i produktit: Mixed Feed Additive-Vitamin D3 + Kalcium Propionate (TM1)

  Mall Emri: Hua Bei Tuo Mei Bao

  Analiza Përbërja Produkt garantuar Vlera:

  Per përmbajtjes kg të produktit:

  Vitaminë D3 ≥ 200,000 IU kalciumi propionate ≥ 5g hidratues ≤ 12.0%

  Arsenic ≤10mg Aflatoxin B1≤10mg 

  Përbërës: Vitamin D3, propionate kalcium, mur qelizë Saccharomyces cerevisiae, montmorillonite.

  Paketimi: 1 kg / qese

  Features: Vitamin D3 mund të nxisin thithjen normal të kalciumit dhe fosforit në zorrë e vogël. propionate kalcium është një fungicide e cila mund të parandaluar ushqyer myk duke prodhuar acid pa propionik. dekompozimi njëkohshme e kalciumit mund të plotësuar të kafshëve me kalcium, dhe kombinimi i vitaminës D3 mund të rrisë thithjen e kalciumit dhe shfrytëzimin.

  Saccharomyces cerevisiae zgarë Muri qelizore dhe montmorillonite mund të tretem dhe adsorb mycotoxins mënyrë që mycotoxins në ushqim nuk janë të absorbohet nga trupi dhe excreted shpejt nga trupi.

  Udhëzime:

  Përdoreni këtë produkt mund të plotësuar vitaminë D3 dhe kalcium, dhe kanë efektin e myk, myk. Shuma është si vijon:

   

  kafshët të përshtatshme

  Feed për ton të ushqimit

  shënim

  derra

  Shtatzënia, mbjell lactating

  1.5 ~ 2kg

  Përdorimi i dyfishtë kur myk në ushqim është serioze
  derra sjell shëndet

   

  1 ~ 1.5kg

  En'am, Sheep

  1.5 ~ 2kg

  shpendë

   

  1.5 ~ 2kg

   

   

  Jetëgjatësia: Jetëgjatësia është 18 muaj.

  Storage: Shitore në një vend të errët, të ftohtë, e thatë. 


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!