Profili i kompanisë

qmsjd (1)

Kush jemi ne?

Ne jemi Kinë Veriut Farmaceutike Group Corporation Veterinare Co, Ltd (NCPCVET).

Ne jemi degë tërësisht në pronësi të Kinës veri Farmaceutike Group Corporation (NCPC) -një nga ndërmarrjet më të mëdha farmaceutike në Kinë dhe më të madh të antibiotikëve kineze bazë të prodhimit, "Global Fortune 500" anëtar dhe "top dhjetë i kompanisë kineze farmaceutike".

Çfarë mund të bëjmë?

Si bazë prodhuese farmaceutike veterinare të NCPC, ne ofrojme shtazore produkte profesionale shëndetësore e cila përmban API, përgatitjen, aditivët e ushqimit dhe dezinfektues. format e dozimit përfshirë injeksionit të energjisë, pluhura / pulvis / Premix, zgjidhje oral, injeksion të lëngshme, tablet, locion dhe ferkim. Ka më shumë se 100 seri dhe 200 specifikimet e produkteve.

Si ne e bëmë atë?

historia e lavdishme dhe Dekada përvojë

pajisje dhe teknologji të përparuar

ekip profesional elite


WhatsApp Online Chat!