Motherwort Herbs Powder - China NCPCVET

Motherwort Herbs Powder

Përshkrim i shkurtër:

EMRI: Indikacionet Motherwort Herbs pluhur: 1. Trajtimi i Postpartum mitrës gjaku pezëm dhimbje barku, të nxitur largimin dirt mitrës, të zvogëlojë pas lindjes sëmundshmërisë. 2. riparuar dëmin endometrial, të plotësuar ushqyesve të nevojshme nga ana e mitrës pas lindjes, dhe të shpejt të rivendosur funksionin riprodhues.  


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  EMRI:

  Motherwort Herbs Powder

  I ndications:

  1. Trajtimi i gjakut Postpartum mitrës pezëm dhimbje barku, të nxitur largimin poshtër mitrës, të zvogëlojë pas lindjes sëmundshmërisë.

   2. riparuar dëmin endometrial, të plotësuar ushqyesve të nevojshme nga ana e mitrës pas lindjes, dhe të shpejt të rivendosur funksionin riprodhues.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!